People Cheering
Networking_edited.jpg

Ulaşım

  • 4-11 Eylül etkinlik tarihlerinde gerçekleştirilecek her türlü ulaşım hizmeti proje bütçesinden karşılanacaktır. 

  • Katılımcılarımız Hatay'a ve kendi ikametgahlarına yapacakları ulaşım harcamalarını ise kendileri karşılayacaklardır.

  • Katılımcılarımız Hatay'a hava ve kara yolu ile ulaşabilirler. Hava yolu ile seyahat etmek isteyen katılımcılarımız Ankara ve İstanbul'dan Anadolu Jet, İzmir'den ise Sun Express ile aktarmasız ulaşabilirler. Diğer illerden seyahat edecek katılımcılarımız aktarmalı uçuşlarla Hatay'a ulaşabilirler. Hatay Havalimanı'ndan Antakya'ya ulaşım Havaş ile sağlanmaktadır.

  • Kara yolu ile seyahat etmek isteyen katılımcılarımız Hatay ilinin ulaşım firmaları olan Has Turizm, Hatay CSR Seyahat, Jet Turizm veya Hatay Nur Seyahat aracılığıyla veya diğer turizm firmalarıyla seyahat edebilirler. Antakya Otobüs Terminalinden şehir merkezine ulaşım dolmuşlar ile sağlanmaktadır.

Konaklama

  • Proje süresince katılımcılarımız Antakya Öğretmenevinde konaklayacaklardır. Katılımcılarımızın konaklama giderleri proje bütçesinden karşılanacaktır.

  • Antakya Öğretmenevinde, Antakya şehir merkezinde yer almaktadır. 

*Konaklama yeri daha önce Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi olarak belirtilmişti ancak bir sorundan dolayı Antakya Öğretmenevi olarak değiştirilmiştir.

Networking Event
Conference

Yeme-İçme

  • Proje süresince kahvaltı ve akşam yemeği hizmetleri Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Misafirhanesinden, öğle yemekleri ise Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Yemekhanesinden karşılanacaktır. Hafta sonuna denk gelen günlerde ise öğle yemekleri catering firması tarafından sağlanacaktır. Katılımcılarımızın yeme-içme giderleri proje bütçesinden sağlanacaktır. 

59e5e487ae784920041b8b78_edited.jpg

Hatay/Antakya

Medeniyetler Şehri

Projemiz binlerce yıllık geçmişe sahip kadim şehir Antakya'da gerçekleştirilecektir. Proje aracılığıyla Antakya'yı daha yakından keşfedebilirsiniz.