04 Eylül Cmt | Alahan, Tayfur Sökmen Kampüsü, 31060 Antakya/Hatay, Türkiye

Fen Bilgisi Eğitiminde Teknoloji Destekli Biçimlendirici Değerlendirme Uygulamaları

Değerli Fen Bilgisi Öğretmenleri, Sizleri TÜBİTAK 4005 Programı 2020/1 döneminde desteklenmesine karar verilen "Fen Bilgisi Öğretmenlerinin Teknoloji Destekli Biçimlendirici Değerlendirme Uygulama Becerilerinin Geliştirilmesi" isimli projemize davet etmekten büyük mutluluk duyarız.
Kayıt Kapalı
Fen Bilgisi Eğitiminde Teknoloji Destekli Biçimlendirici Değerlendirme Uygulamaları

Saat ve Yer

04 Eyl 2021 07:00 – 11 Eyl 2021 12:00
Alahan, Tayfur Sökmen Kampüsü, 31060 Antakya/Hatay, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Değerli Fen Bilgisi Öğretmenleri,

TÜBİTAK Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı 2020/1 çağrı döneminde desteklenmesine karar verilen “Fen Bilgisi Öğretmenlerinin Teknoloji Destekli Biçimlendirici Değerlendirme Uygulama Becerilerinin Geliştirilmesi” isimli projemize hoş geldiniz. Bu projenin amacı fen bilgisi öğretmenlerinin çeşitli teknolojileri kullanarak biçimlendirici değerlendirme uygulamalarını daha etkili bir şekilde yapmaları konusunda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Projenin hedef kitlesini Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı devlet okullarında veya özel okullarda görev yapan 30 fen bilgisi öğretmeni oluşturmaktadır. Proje etkinlikleri Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir. 

Önemli Not: Proje etkinliklerinin gerçekleşeceği 4-11 Eylül 2021 tarihlerinde 2021-2022 eğitim öğretim döneminin başlaması durumunda katılımcılarımızın idari izinli sayılarak etkinliklere rahat bir şekilde katılabilmeleri için hem katılımcılarımıza davet mektubu gönderilecek hem de proje ekibi tarafından Milli Eğitim Bakanlığı'na izin başvurusunda bulunulacaktır.

Proje ile ilgili daha detaylı bilgilere menü çubuğunda bulunan ilgili kısımlardan ulaşabilirsiniz. Proje hakkındaki her türlü görüş ve sorularınızı iletişim bölümünden bize bildirebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu Etkinliği Paylaş